Intencje Mszalne – 06.06.2021 – 13.06.2021

X Niedziela Zwykła – 06.06.2021

8.00 – + Zofia, Michał Piaseccy i za zmarłych z rodziny Piaseckich i Romańskich.

9.30 – + Jan Szczepanowicz (22 r. śm.), Ryszard, Janina, Stefania, Wanda.     

11.00 – + Tadeusz (1 r. śm.) za zmarłych rodziców i brata – intencja od rodziny.

12.15 – + Tadeusz Tomczyk – intencja od kolegi kominiarza Zdzisława Bielaka.

18.00 – + Feliksa i Józef oraz za zmarłych z ich rodzin.

Poniedziałek – 07.06.2021

7.00 – W intencji parafian.   

18.00 –  + Monika Narloch – intencja od uczestników pogrzebu.

Wtorek – 08.06.2021

7.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Niepokalanej dla córki na jej drodze powołania.

18.00 – + Zdzisław, Bolesław Łukaszewicz.

18.00 – + Danuta Wolska – intencja od uczestników pogrzebu. 

Środa – 09.06.2021

7.00 –    

18.00 – + Andrzej, Ryszard Nyc i za zmarłych z rodziny oraz rodziców.        

18.00 – W intencji próśb i dziękczynień zanoszonych przez uczestników nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.   

Czwartek – 10.06.2021

7.00 – W intencji parafian.       

18.00 – Dziękczynna za otrzymane laski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, owoce Ducha Świętego dla Kornela z okazji 2 rocznicy urodzin. 

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – 11.06.2021

7.00 – + Jarosław Dawid ( 1- Msza św. Gregoriańska ).

18.00 – + Katarzyna Słysz (10 r. śm.) i za zmarłych z rodziny.

18.00 – + Bronisława Michułka (4 r. śm.) i za rodziców z obojga stron.      

Sobota – 12.06.2021

7.00 – + Jarosław Dawid (2).           

18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, owoce Ducha Świętego dla Wiktorii z okazji 15 rocznicy urodzin.

18.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, owoce Ducha Świętego dla ks. Jana Butkiewicza i ks. Andrzeja Korpusika z okazji 40 rocznicy święceń kapłańskich .     

XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021

8.00 – + Leszek, Jan, Władysława.

9.30 – + Edmund (36 r. śm.), Helena i za zmarłych z rodziny.  

9.30 – + Wanda Frankowska (6 r. śm.).   

11.00 – + Janina Grużlińska, Leon, Elżbieta, Jadwiga.

11.00 –  + Jarosław Dawid (3).          

12.15 – + Antoni, Władysława, Władysław, Wanda.

12.15 – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, owoce Ducha Świętego dla Mateusza z okazji 18 rocznicy urodzin.

18.00 – + Zbigniew Stępień ( 1 r. śm.).

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest