Ogłoszenia Duszpasterskie – 4 Niedziela Wielkanocy – 08.05.2022r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą odpowiedzialności za kościół własny.
 2. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 dzieci z I-ej grupy przyjmą po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa, a w przyszłą niedzielę o tej samej godzinie dzieci z II-ej grupy.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00.
 5. Spowiedź dla dzieci i rodziców komunijnych z II-ej grupy w piątek o godz. 17.00.
 6. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 7. 13 maja w piątek przed Mszą św. wieczorną procesja fatimska.
 8. W sobotę w Skrzatuszu odbędzie się diecezjalna pielgrzymka Żywego Różańca. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy na wyjazd w zakrystii ( wyjazd o godz. 7.00, bardzo prosimy o kontakt osoby zapisane na ten wyjazd ).
 9. Tego dnia o godz. 11.00 Msza św. z okazji kolejnej Motomajówki naszych motocyklistów, a o godz. 10.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w dniu 29 maja.
 10. Również tego dnia w Domacynie o godz. 17.00 uroczyste nabożeństwo majowe z udziałem pielgrzymów.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie członków naszego parafialnego Caritas. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chętnych.
 12. 29 maja nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi ks. bp Krzysztof Zadarko.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Czy grozi nam głód? Jak się chronić przed kleszczami? 7 płyta CD Biblii – Księgi Mądrościowe. Zapraszamy do lektury.
 14. Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 15. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 16. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 17. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 18. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Ryszard Czernik – l. 62, Msza św. od uczestników pogrzebu 11.07.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest