Ogłoszenia Duszpasterskie – 6 Niedziela Wielkanocy – 22.05.2022r.

 1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 dzieci z III-ej grupy przyjmą po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie z członkami parafialnego zespołu synodalnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 6. W środę i piątek po Mszy św. wieczornej, a w sobotę o godz. 10.00 spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w dniu 29 maja.
 7. Spowiedź dla młodzieży bierzmowanej w piątek o godz. 17.00.
 8. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 9. W sobotę 28 maja bardzo gorąco zapraszamy na festyn do Lubiechowa. Festyn rozpoczniemy Mszą św. o godz. 14.00, której przewodniczyć będzie ks. bp Krzysztof Zadarko. Podczas tego festynu będzie wiele atrakcji dla każdego z nas. Zapraszamy.
 10. W przyszłą niedzielę nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi ks. bp Krzysztof Zadarko.
 11. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I-ej Komunii św.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m.in. historię beatyfikowanej właśnie założycielki Żywego Różańca oraz dlaczego Rosjanie ślepo wierzą Putinowi. Zapraszamy do lektury.
 13. Młodzież zapraszamy na wyjazd do Lednicy w dniu 4 czerwca. Zapisy w zakrystii.
 14. 25 czerwca przeżywamy w Koszalinie diecezjalne obchody 50-lecia naszej diecezji. Bardzo serdecznie zapraszamy na te obchody naszych parafian, którzy pragną udać się z nami autokarem na te uroczystości. Zapisy w zakrystii.
 15. Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 16. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 17. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 18. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest