Ogłoszenia Duszpasterskie – 6 Niedziela Wielkanocy – 22.05.2022r.

 1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 dzieci z III-ej grupy przyjmą po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie z członkami parafialnego zespołu synodalnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 6. W środę i piątek po Mszy św. wieczornej, a w sobotę o godz. 10.00 spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w dniu 29 maja.
 7. Spowiedź dla młodzieży bierzmowanej w piątek o godz. 17.00.
 8. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 9. W sobotę 28 maja bardzo gorąco zapraszamy na festyn do Lubiechowa. Festyn rozpoczniemy Mszą św. o godz. 14.00, której przewodniczyć będzie ks. bp Krzysztof Zadarko. Podczas tego festynu będzie wiele atrakcji dla każdego z nas. Zapraszamy.
 10. W przyszłą niedzielę nasza parafia będzie przeżywać wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi ks. bp Krzysztof Zadarko.
 11. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I-ej Komunii św.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m.in. historię beatyfikowanej właśnie założycielki Żywego Różańca oraz dlaczego Rosjanie ślepo wierzą Putinowi. Zapraszamy do lektury.
 13. Młodzież zapraszamy na wyjazd do Lednicy w dniu 4 czerwca. Zapisy w zakrystii.
 14. 25 czerwca przeżywamy w Koszalinie diecezjalne obchody 50-lecia naszej diecezji. Bardzo serdecznie zapraszamy na te obchody naszych parafian, którzy pragną udać się z nami autokarem na te uroczystości. Zapisy w zakrystii.
 15. Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 16. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 17. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 18. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest