Ogłoszenia Duszpasterskie – 7 Niedziela Wielkanocy – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022r.

 1. W dzisiejszą niedzielę nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi ks. bp Krzysztof Zadarko. Ks. bp będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 11.00 i 16.00 z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Zapraszamy naszych parafian również na cmentarz o godz. 14.30, gdzie będziemy modlić się za naszych zmarłych.
 2. Również w dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I-ej Komunii św.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Tego dnia kończymy nabożeństwa majowe.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. I-a sobota miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 6. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 17.40.
 7. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 9. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej zostały dwa tygodnie.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym warto przeczytać miedzy innymi o tym, co dla nas wynika z wniebowstąpienia Pana Jezusa. Zapraszamy do lektury.
 11. Rodzicom młodzieży bierzmowanej za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 12. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Alina Michułka – l. 87, Msza św. od uczestników pogrzebu 01.07.2022r. o godz. 18.00; śp. Lech Kulesza – l. 69, Msza św. od uczestników pogrzebu 02.07.2022r. o godz. 18.00; śp. Stanisław Znyk – l. 73, Msza św. od uczestników pogrzebu 01.08.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest