Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Adwentu – 28.11.2021r.

 1. W ubiegłą niedzielę na migrantów zebraliśmy 851 zł. Bóg zapłać za Wasze wsparcie.
 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy okres Adwentu. Również od dzisiejszej niedzieli możemy nabyć świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy i kartkę rozprowadzaną przez naszą Caritas, która jest wsparciem najuboższych. Świeca duża – 20 zł, mała – 8 zł, kartka – 1 zł.
 3. Roraty w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zapraszamy.
 4. Codziennie do końca listopada o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w Wypominkach. dziś – ul. Kościuszki, Plac Jana Pawła II; poniedziałek – ul. Szczecińska, Spokojna, Moniuszki, Redlino, Witolub, Garnki; wtorek – ul. Koszalińska.
 5. We wtorek po Mszy św. spotkanie z osobami, które pragną czytać czytania podczas Mszy św. Wszystkich chętnych gorąco zapraszamy.
 6. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w czwartek od godz. 17.00. Zapraszamy.
 8. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-a sobota miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 9. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z Radą Parafialną.
 10. 3 i 4 grudnia ( piątek i sobota ) zbiórka żywności dla najuboższych w karlińskiej Biedronce – organizowana przez nasz parafialny Caritas z pomocą dzieci i młodzieży z naszego Szkolnego Koła Caritas przy naszej Szkole Podstawowej.
 11. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy. Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Przypominamy o możliwości przyjmowania Komunii św. na rękę.
 13. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 2800 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 14. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.    
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 16. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Mamy dość sił; Jeden rzut kamieniem. Zapraszamy do lektury.
 17. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Rafał Nizioł – l. 46 – Msza św. 24.01.2022r. o godz. 18.00, Bronisław Chołodecki – l. 74 – Msza św. od uczestników pogrzebu 18.01.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest