Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Adwentu – 29.11.2020.

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy okres Adwentu. Również od dzisiejszej niedzieli możemy nabyć świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy i kartkę rozprowadzaną przez naszą Caritas, która jest wsparciem najuboższych. Świeca duża – 20 zł, mała – 8 zł.
 2. Roraty w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Bardzo gorąco zapraszamy.
 3. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w Wypominkach. dziś – ul. Chopina numery 6, 7 oraz Garnki, Kowańcz, Redlino; poniedziałek – ul. Słoneczna, Pełki, 4-go Marca.
 4. We wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w czwartek od godz. 17.00. Zapraszamy.
 7. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-y piątek miesiąca o godz. 7.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.           I-a sobota miesiąca o 7.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. 
 8. Polecamy naszym parafianom naszą nową stronę parafialną: karlino-michalarchaniol.pl.
 9. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy. Na ocieplenie naszej plebanii zebraliśmy 5700 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 11. Są także do nabycia bardzo ciekawe kalendarze adwentowe dla rodzin.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego oraz kalendarz na 2021 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Życie się objawiło; Nawracał do końca, a w środku dzisiejszego numeru znajdziemy kalendarz na rok 2021. Zapraszamy do lektury.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest