Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2022r.

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na rzecz poszkodowanych na Ukrainie.
 2. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 3. W poniedziałek i w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 7. Również w piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.
 8. W sobotę o godz. 12.00 zbiórka ministrantów.
 9. W przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny. Tego dnia po Mszy św. o godz. 11.00 nabożeństwo ekspiacyjne za zabijanie nienarodzonych.
 10. Spotkania grup rodziców komunijnych w tym miesiącu: sobota 12.03 grupy III p. Agaty, grupa V p. Agaty, grupa IV p. Aliny; niedziela 13.03 grupa II p. Elizy, grupa VI p. Darka; niedziela 20.03 grupa p. Karoliny.
 11. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki po nabożeństwach Drogi Krzyżowej i niedziele podczas Gorzkich Żali oraz w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.  
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Pycha – matka wszystkich grzechów; Watykan nie milczy oraz płyta – Biblia audio ( Księgi Prorockie). Zapraszamy do lektury.
 13. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 14. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 15. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 16. Zbiórka środków higieny osobistej, słodyczy, bielizny, środków czystości na rzecz uchodźców z Ukrainy będzie w dalszym ciągu kontynuowana w salce parafialnej za sklepikiem i w szkole. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie potrzebujących.
 17. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 26400 zł. Bóg zapłać za ofiary. W tym miejscu chciałbym bardzo gorąco jeszcze raz podziękować firmie Homanit Polska za wsparcie wymiany naszego nagłośnienia kwotą 20 tysięcy.
 18. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 19. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Alicja Oleksiak-Cieślak – l. 63, Msza św. od uczestników pogrzebu 07.04.2022r. o godz. 18.00; Janina Wysocka – l. 65 Msza św. od uczestników pogrzebu 02.05.2022r. o godz. 18.00; Edward Rapsiewicz – l. 91, Msza św. od uczestników pogrzebu 03.05.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.       

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest