Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021.

 1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z drugą grupą rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
 2. Również dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka na Chleb św. Antoniego.
 3. Od dzisiaj możemy wziąć ze sobą skarbonkę wielkopostną. Skarbonkę będziemy mogli przynieść do naszego kościoła w Wielkim Tygodniu.
 4. W poniedziałek i w piątek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. Kancelaria parafialna w czwartki czynna od 16.00 do 17.00.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 8. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 9. W sobotę o godz. 11.00 w kościele spotkanie z młodzieżą z klas VIII przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 10. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z trzecią grupą rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
 12. Osoby, które z różnych przyczyń nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania w zeszłym roku, a chcą ten sakrament przyjąć prosimy o kontakt z ks. Wikariuszem.
 13. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki na Drogach Krzyżowych i niedziele podczas Gorzkich Żali.
 14. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Uwolnić się; Rachunek na ratunek; Poszczenie z zegarkiem w ręku. Zapraszamy do lektury.
 15. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 16. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 17. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy. Na ocieplenie naszej plebanii zebraliśmy 11060 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 18. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 19. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Stefania Depta – l. 89, Msza św. od uczestników pogrzebu 25.03.2021r. o godz. 18.00; Rafał Tucholski – l. 23 Msza św. od uczestników pogrzebu 12.03.2021r. o godz. 18.00. R.I.P.       

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest