Ogłoszenia Duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu- 26.02.2023r.

 1. Od dzisiaj możemy wziąć ze sobą skarbonkę wielkopostną. Skarbonkę będziemy mogli przynieść do naszego kościoła w Wielkim Tygodniu.
 2. W poniedziałek i w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 3. We wtorek o godz. 15.15 spotkanie dziewczynek z siostrą Michaliną. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. I-a sobota miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 6. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00.
 7. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 8. Osoby, które z różnych przyczyń nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania w zeszłym roku, a chcą ten sakrament przyjąć prosimy o kontakt z ks. Wikariuszem.
 9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi ks. Paweł Mielnik. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
 10. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki na Drogach Krzyżowych i niedziele podczas Gorzkich Żali.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Jak upominać i nie zgrzeszyć; Bez dachu nad głową. Zapraszamy do lektury.
 12. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 14. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

 

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest