Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego – 16.04.2023r.

 1. Dziś obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy. Również dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Caritas.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Komunii św.
 3. W tym tygodniu obchodzimy Tydzień Miłosierdzia.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego Chóru i Grupy Modlitewnej.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Tego dnia spotkanie Rady Parafialnej.
 6. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w tym roku.
 9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie książeczek dzieciom, które w tym roku przyjmą do swojego serca Pana Jezusa.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać m. in. o trzech sposobach czynienia miłosierdzia, zapisanych przez siostrę Faustynę w „Dzienniczku”, oraz o tym, skąd bierze się niewiara i jak o Bogu rozmawiać z niewierzącymi. Zapraszamy do lektury.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 12. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Zdzisław Kosiński – l. 79, Msza św. od uczestników pogrzebu 12.05.2023r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest