Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego – 07.04.2024r.

 1. Dziś obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej spotkanie z członkami naszej parafialnej Caritas na plebanii. Zapraszamy. Również dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Caritas.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do Komunii św.
 3. W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowanie Pańskie, Msza św. w tym dniu o godz. 8.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30, a w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego Chóru.
 6. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 7. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami ministrantów.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.15 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w maju przystąpi do sakramentu bierzmowania.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać m. in. o mało znanych faktach dotyczących powstawania „Dzienniczka” siostry Faustyny oraz o bł. kard. Wyszyńskim jako Prymasie Miłosierdzia. Zapraszamy do lektury.
 11. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 12. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Leszek Widawski – l. 79, Msza św. od uczestników pogrzebu 19.05.2024r. o godz. 11.00 w Lubiechowie; śp. Zbigniew Wójtka – l. 77, Msza św. od uczestników pogrzebu 27.06.2024r. o godz. 18.00 w kościele parafialnym. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest