Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu- 05.03.2023r.

 1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii zaczynamy od dzisiaj i zakończymy w środę. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas każdej Mszy św., a od poniedziałku do środy o godz. 10.00 i 18.00. Nauki rekolekcyjne na filiach: Daszewo poniedziałek o godz. 17.00, Kowańcz we wtorek o godz. 17.00 i Lubiechowo środa o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 2. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
 3. Od zeszłej niedzieli możemy wziąć ze sobą skarbonkę wielkopostną. Skarbonkę będziemy mogli przynieść do naszego kościoła w Wielkim Tygodniu.
 4. W poniedziałek i w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00.
 6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie z młodzieżą, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania.
 7. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami ministrantów.
 8. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 9. Przyszła niedziela jest niedzielą odpowiedzialności za kościół własny.
 10. Osoby, które z różnych przyczyń nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania w zeszłym roku, a chcą ten sakrament przyjąć prosimy o kontakt z ks. Wikariuszem.
 11. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki na Drogach Krzyżowych i niedziele podczas Gorzkich Żali.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy rozmowę o tym jak rozumieć karę Boską, a także wielkopostną katechezę o uczynku miłosierdzia „nieumiejętnych pouczać”. Zapraszamy do lektury.
 13. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 14. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 15. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 16. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

 

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest