Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024r.

 1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii zaczniemy w przyszłą niedzielę.
 2. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św.
 3. Z naszego kościoła możemy wziąć ze sobą skarbonkę wielkopostną. Skarbonkę będziemy mogli przynieść do naszego kościoła w Wielkim Tygodniu.
 4. W poniedziałek i w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00.
 7. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 8. W tym tygodniu przeżywamy: I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. I-a sobota miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 9. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich, a w sposób szczególny młodzież przygotowującą się do bierzmowania na „wieczór chwały” przed Najświętszym Sakramentem.
 10. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00.  
 11. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 12. Osoby pełnoletnie, które z różnych przyczyń nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania w latach poprzednich, a chcą ten sakrament przyjąć prosimy o kontakt z ks. Wikariuszem.
 13. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki na Drogach Krzyżowych i niedziele podczas Gorzkich Żali.
 14. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. Zapraszamy do lektury.
 15. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 16. W dalszym ciągu możemy zakupić cegiełki na zakup monstrancji do naszego kościoła o wartości 10 zł, 20 zł i 50 zł.
 17. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 18. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 19. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 20. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Dorota Sałamacha – l. 56, Msza św. od uczestników pogrzebu 21.05.2024r. o godz. 18.00. śp. Szczepan Jurkiew – l. 65, Msza św. od uczestników pogrzebu 23.05.2024r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest