Ogłoszenia Duszpasterskie – II Niedziela Zwykła – 14.01.2024r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pamięci o kościele własnym, który wspieramy modlitwą i ofiarą.
 2. Od 18 stycznia do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 3. We wtorek zapraszamy naszych parafian na Nabożeństwo ku czci Świętego Michała Archanioła. Nabożeństwo rozpoczynamy o godz. 17.30.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Adoracja w tym tygodniu w czwartek od godz.17.00 do godz. 18.00.
 6. Kancelaria w tym tygodniu czynna w czwartek od godz. 16.00 do godz. 17.00, a w sobotę od godz. 9.30 do godz. 11.00.
 7. Plan kolędy na ten tydzień: sobota Trzebiele od godz. 10.00.
 8. Pragniemy zakupić do naszego kościoła nową monstrancję. Od zeszłej niedzieli możemy zakupić cegiełki o wartości 10 zł, 20 zł i 50 zł. na ten cel.
 9. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 nasz parafialny chór zaprasza na wspólne kolędowanie.
 10. Zapraszamy naszych parafian w dniu 27 stycznia na II Bal Charytatywny organizowany przez naszą parafię pod patronatem Burmistrza Karlina i Rady Parafialnej. Szczegółowe informacja na plakacie.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Chrześcijanie i żydzi – 2 tysiące lat odległości; Fundusz do zmiany; Rozwiązania siłowe?; Tu modlitwa jest zbrodnią. Zapraszamy do lektury.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 14. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy.
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Grzegorz Wiśniewski – l. 68, Msza św. od uczestników pogrzebu 21.03.2024 r. o godz. 18.00. R.I.P.     

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest