Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 11.12.2022r.

 1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku. Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 10.00 i 18.00 ( w tych dniach nie będzie Mszy św. o godz. 8.00).
 2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do Komunii św. A w przyszłą niedzielę po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 3. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pamięci o naszym kościele, który wspieramy modlitwą i ofiarą.
 4. Roraty w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zapraszamy.
 5. We wtorek o godz. 15.15 spotkanie dziewczynek z siostrą Michaliną.
 6. W środę o godz. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 7. Zapraszamy w najbliższą sobotę na Wigilię Karlińską. Rozpoczniemy ją Mszą św. w kościele o godz. 15.00, a dalej w parku przy ul. Parkowej. Zapraszamy.
 8. W sobotę po Mszy św. wieczornej wigilia ministrancka.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy.   
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy ważny wywiad o zdecydowanych działaniach kard. Karola Wojtyły w walce z przestępstwem pedofilii duchownych. Zapraszamy do lektury.
 12. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 13. Po świętach Boże Narodzenia rozpoczniemy kolędę. Wizyta duszpasterska będzie tradycyjna, pragniemy odwiedzić Was w waszych domach, mieszkaniach. Plan kolędy podamy 25 grudnia.
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Elżbieta Czeszewska – l. 71, Msza św. od uczestników pogrzebu – 26.12.2022 r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest