Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 12.12.2021r.

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 2. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą pamięci o naszym kościele, który wspieramy modlitwą i ofiarą.
 3. W tym miesiącu swoje spotkania mają jeszcze następujące grupy komunijne: grupa VI – p. Darka – dzisiaj i grupa V – p. Agaty w przyszłą niedzielę.
 4. Roraty w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Zapraszamy.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W środę o godz. 17.30 nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego zespołu synodalnego.
 8. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie z młodzieżą ze szkół średnich przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie z dorosłymi, którzy pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania.
 9. Zapraszamy w najbliższą sobotę na Wigilię Karlińską. Rozpoczniemy ją Mszą św. w kościele o godz. 15.00, a dalej na placu przy ul. Konopnickiej. Zapraszamy.
 10. W dniach 3-4 grudnia do kosza w karlińskiej Biedronce zebraliśmy ponad 130 kg żywności. Bardzo dziękujemy ofiarodawcom, dzieciom, młodzieży i ich rodzicom Szkolnego Koła Caritas przy naszej Szkole Podstawowej, kierownictwu i pracownikom karlińskiej Biedronki. Szczególne podziękowania członkom naszego parafialnego Caritas i pani opiekującej się SKC. Do 16 grudnia możemy przynieść do naszego kościoła „Torbę Miłosierdzia”. Po każdej Mszy św. możemy nabyć świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy i kartkę rozprowadzaną przez naszą Caritas. Dochód z tej sprzedaży nasz Caritas przeznaczy na paczki dla najuboższych.
 11. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 3600 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 12. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy.   
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 14. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Kwestia smaku; Brama i kolebka. Zapraszamy do lektury.
 15. Od 3 stycznia 2022 roku rozpoczniemy kolędę. Wizyta duszpasterska będzie spotkaniem z przedstawicielami rodzin w naszym kościele. Zaczniemy ją Mszą św. w intencji naszych parafian, a po niej pośpiewamy kolędy, porozmawiamy o parafii, złożymy sobie życzenia oraz będzie możliwość wsparcia naszej parafii dobrowolnymi ofiarami. Plan kolędy podamy w niedzielę 2 stycznia. Istnieje możliwość zaproszenia księdza na wizytę kolędową do swojego domu, mieszkania. Zapisy na taką wizytę duszpasterską prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii do 2 stycznia.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Barbara Michalska – l. 90, Msza św. – 11.02.2022 rok o godz. 18.00, Zofia Suchowierska – l. 76, Msza św. – 15.02.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest