Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023r.

 1. W ubiegłą niedzielę na potrzeby Caritasu zebraliśmy 1352 złote. Bóg zapłać za Wasze wsparcie.
 2. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Biblijną rozpoczynającą Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
 3. Również dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie książeczek dzieciom, które w tym roku przyjmą do swojego serca Pana Jezusa.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: poniedziałek przeniesioną Uroczystość św. Wojciecha, wtorek święto św. Marka Ewangelisty, sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej Dziewicy i Doktora Kościoła.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 8. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania 31 maja ma swoje próby w piątek po Mszy św. wieczornej i w sobotę o godz. 11.00.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy tekst przygotowany na Niedzielę Biblijną. Kilka osób, znanych z mediów, dzieli się z nami świadectwem obecności słowa Bożego i jego przemieniającej mocy w ich życiu. Zapraszamy do lektury.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 12. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest