Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocy – 18.04.2021r.

 1. W ubiegłą niedzielę na potrzeby Caritasu zebraliśmy 685 złotych, a ze skarbonek wielkopostnych 2181 zł. Bóg zapłać za Wasze wsparcie.
 2. Nasz parafialny Caritas obdarował 45 paczkami najbardziej potrzebujących na Wielkanoc.
 3. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Biblijną rozpoczynającą Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 7. W piątek przypada Uroczystość św. Wojciecha, w tym dniu ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Walka po walce; Imigracja dziecięca; Wreszcie Go rozpoznali; Statystyczne okulary; Co po covidzie? Zapraszamy do lektury.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 10. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 11. Od poniedziałku rozpoczniemy malowanie prezbiterium naszego kościoła oraz odnowienie tabernakulum. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy. 
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej. 
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Henryk Danilak – l. 70, Msza św. od uczestników pogrzebu 20.05.2021r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest