Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024r.

 1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii zaczynamy od dzisiejszej niedzieli i zakończymy w środę. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas każdej Mszy św., a od poniedziałku do środy o godz. 10.00 i 18.00. Nauki rekolekcyjne na filiach: Kowańcz poniedziałek o godz. 17.00, Lubiechowo we wtorek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się Komunii św.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, sobotę od godz. 17.30, a w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych, a po Mszy św. o godz. 18.00 próba chóru parafialnego.
 5. 8 i 9 marca ( piątek i sobota ) zbiórka żywności dla najuboższych w karlińskiej Biedronce – organizowana przez nasz parafialny Caritas z pomocą dzieci i młodzieży z naszego Szkolnego Koła Caritas przy naszej Szkole Podstawowej. Zebrane dary zostaną wykorzystane do przygotowania paczek świątecznych dla osób potrzebujących.
 6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i o godz. 17.30, tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
 7. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 8. Przyszła niedziela jest niedzielą odpowiedzialności za kościół własny.
 9. Od przyszłej niedzieli nasz Caritas, będzie rozprowadzał palmy i paschaliki wielkanocne.
 10. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu na Drogach Krzyżowych i podczas Gorzkich Żali oraz w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.
 11. 22 marca o godz. 17.00 rozpoczniemy Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta, którą zakończymy Mszą św. o godz. 18.00.
 12. Dochód z naszego II Balu Charytatywnego na rzecz naszej parafii wyniósł 7350 zł. Bóg zapłać.
 13. 13 marca o godz. 14.00 w przychodni lekarskiej POZ-EBW przy ul. Koszalińskiej 25 odbędą się odpłatne badania min. echa serca, przepływów i drożności żył i tętnic i inne badania usg. Szczegółowe informacje w gablocie parafialnej.    
 14. Po Mszy św., jak co tydzień w zakrystii można kupić Gościa Niedzielnego.
 15. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 16. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 17. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 18. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 19. Do wieczności w minionym tygodniu odeszły: śp. Józefa Sawicka – l. 91, Msza św. od uczestników pogrzebu 31.03.2024r. o godz. 11.00 w Lubiechowie i śp. Helena Leśniak – l. 93. R.I.P.                 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest