Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021.

 

 1. Nadal możemy wziąć ze sobą skarbonkę wielkopostną. Skarbonkę będziemy mogli przynieść do naszego kościoła w Wielkim Tygodniu.
 2. W poniedziałek i w piątek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. Kancelaria parafialna w czwartki czynna od 16.00 do 17.00.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00.
 6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z pierwszą grupą rodziców dzieci przygotowujących się do I-ej Komunii św. Jest to również niedziela odpowiedzialności za kościół własny.
 8. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 9. Osoby, które z różnych przyczyń nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania w zeszłym roku, a chcą ten sakrament przyjąć prosimy o kontakt z ks. Wikariuszem.
 10. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii zaczynamy w przyszłą niedzielę i zakończymy je w środę. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas każdej Mszy św., a od poniedziałku do środy o godz. 10.00, 16.30 i 18.00. Serdecznie zapraszamy.
 11. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki na Drogach Krzyżowych i niedziele podczas Gorzkich Żali.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Paradoks ocalonego; Kropla drąży skałę; Kobiety budują wieś. Zapraszamy do lektury.
 13. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 14. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 15. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 16. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest