Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu- 19.03.2023r.

 

 1. Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka na Chleb św. Antoniego.
 2. W tym roku Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP ze względu na niedzielę Wielkiego Postu została przeniesiona na 20 marca. W tym dniu o godz. 17.00 w naszym kościele parafialnym zostanie odśpiewany przez nasz chór Akatyst ku czci św. Józefa. Zapraszamy bardzo gorąco mieszkańców Karlina na to nabożeństwo.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego. Tego dnia o godz. 15.15 w salce spotkanie dziewcząt „Apostołek Maryi” z siostrą Anną.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 7. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Msza św. z uroczystości o godz. 8.00. Podczas tej Mszy św. możemy podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.
 8. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do komunii św.
 10. Od zeszłego tygodnia rozpoczęliśmy zbiórkę artykułów spożywczych do kosza w kościele. Zbiorka potrwa do końca marca. Zebrane artykuły trafią do osób potrzebujących przed Wielkanocą.
 11. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu na Drogach Krzyżowych i podczas Gorzkich Żali oraz w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.
 12. 25 marca o godz. 13.00 z naszego kościoła wyruszy Droga Krzyżowa do Domacyna, a 31 marca o godz. 17.00 rozpoczniemy Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. Dla uczestników Drogi Krzyżowej do Domacyna jest już zarezerwowany autobus powrotny, który odwiezie wszystkich chętnych do Karlina.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego.
 14. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 15. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 16. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 17. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

            

 

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest