Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Zwykła – 23.01.2022r.

 1. W dalszym ciągu zapraszamy naszych parafian do zaangażowania się w Kręgi Apostolatu Pielgrzymującej Maryi. Możemy to uczynić przez zapisanie się w zakrystii.
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne z wszystkimi pragnącymi tworzyć Kręgi Apostolatu Pielgrzymującej Maryi. Siostra Celina zapozna nas z zasadą funkcjonowania Kręgów.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z Radą Parafialną.
 6. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Ważąc różne racje; Transformacja nie naszym kosztem; Słona sól; USA bez wodza; Starość i jej problemy. Zapraszamy do lektury
 7. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 8. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy.
 9. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 10. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 5550 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.   
 12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Stanisław Pietraszko – l. 76, Msza św. od uczestników pogrzebu 22.03.2022 r. o godz. 18.00; Jan Błaszczyk – l. 76, Msza św. od uczestników pogrzebu 13.02.2022 r. o godz. 10.00 w Lubiechowie; Janina Jędrak – l. 63, Msza św. od uczestników pogrzebu 24.03.2022 r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest