Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocy – 21.04.2024r.

 1. W sobotę i niedzielę 20 i 21 kwietnia w naszym kościele parafialnym gościmy Maryję w znaku Skrzatuskiej Piety. Bardzo serdecznie zapraszamy naszych parafian na to szczególne wydarzenie dla każdego z Nas.
 2. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do komunii św.
 3. W poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego Chóru.
 4. We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha.
 5. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30, a w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 7. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania 28 maja ma swoją próbę w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.15 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w maju przystąpi do sakramentu bierzmowania.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” o tym co zawiera watykańska deklaracja o godności człowieka i dlaczego to bardzo ważny dokument, a także jak św. siostra Faustyna modliła się za kapłanów oraz o niedawno powstałym szlaku św. Wojciecha. Zapraszamy do lektury.
 • Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 • Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 • Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 • Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest