Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocy – 25.04.2021r.

 1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z I-ą grupą rodziców dzieci przygotowujących się do Komunii św.
 5. W tym tygodniu przypada I-a sobota miesiąca.
 6. W sobotę kancelaria nieczynna.
 7. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Jesteś ważny!; Czesława od zadań specjalnych; Pachnie wojną; O pandemii teologicznie. Zapraszamy do lektury.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 10. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 11. Od poniedziałku rozpoczęliśmy malowanie prezbiterium naszego kościoła oraz odnowienie tabernakulum. Prace remontowe naszego prezbiterium chcemy zakończyć w tym tygodniu. Już teraz chcemy podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w te prace.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Jerzy Orluk – l. 47, Msza św. od uczestników pogrzebu 18.05.2021r. o godz. 18.00, śp. Franciszek Rakowski – l. 70, Msza św. od uczestników pogrzebu 21.05.2021r. o godz. 18.00, śp. Eugeniusz Dzinkowski – l. 70, Msza św. od uczestników pogrzebu 14.05.2021r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest