Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024r.

 1. W dniach 8-9 marca odbyła się zbiórka żywności dla najuboższych w karlińskiej Biedronce. Bardzo dziękujemy ofiarodawcom, dzieciom, młodzieży z Szkolnego Koła Caritas przy naszej Szkole Podstawowej i ich rodzicom, kierownictwu i pracownikom karlińskiej Biedronki. Szczególne podziękowania członkom naszego parafialnego Caritas oraz pani Oliwi, p. Darkowi opiekującym się SKC i p. Gabrieli.
 2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 3. W poniedziałek i w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. zbiórka ministrantów.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, sobotę od godz. 17.30, a w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 7. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 8. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 9. W przyszłą niedzielę 17 marca w Lubiechowie o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. odpustowa. Patronem naszego filialnego kościoła jest św. Józef Oblubieniec NMP. Po Mszy św. odpustowej zostanie odśpiewany przez nasz chór parafialny Akatyst ku czci św. Józefa.
 10. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu na Drogach Krzyżowych i podczas Gorzkich Żali oraz w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.
 11. 19 marca przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W tym dniu po Mszy św. wieczornej w naszym kościele parafialnym zostanie odśpiewany przez nasz chór Akatyst ku czci św. Józefa. Zapraszamy bardzo gorąco mieszkańców Karlina na to nabożeństwo.
 12. 22 marca o godz. 17.00 rozpoczniemy Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta, którą zakończymy Mszą św. około godz. 18.00.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego.
 14. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 15. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 16. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 17. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 18. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Edward Ziora – l. 82, Msza św. od uczestników pogrzebu 04.06.2024r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest