Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022r.

 1. Od dzisiejszej niedzieli nasz parafialny Caritas będzie rozprowadzał paschaliki i palmy. Uzyskane z tego tytułu pieniądze przeznaczy dla najuboższych z naszej parafii.
 2. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Komunii św.
 3. Również dziś, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku przystąpi do bierzmowania.
 4. W poniedziałek i w piątek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 7. W tym tygodniu przeżywamy: I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-a sobota miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 8. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.
 9. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 10. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki po nabożeństwach Drogi Krzyżowej i niedziele podczas Gorzkich Żali oraz w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy znaleźć artykuły o poświęceniu Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi oraz kolejny odcinek wielkopostnych rekolekcji – o grzechu zazdrości. Zapraszamy do lektury.
 12. 9 kwietnia pragniemy wyruszyć tradycyjną Drogą Krzyżową do Domacyna.
 13. 10 kwietnia po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku szkolnym pragną przystąpić do Komunii św.
 14. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 37300 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 15. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 16. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 17. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 18. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.   

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest