Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022r.

 1. Od dzisiejszej niedzieli nasz parafialny Caritas będzie rozprowadzał paschaliki i palmy. Uzyskane z tego tytułu pieniądze przeznaczy dla najuboższych z naszej parafii.
 2. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Komunii św.
 3. Również dziś, po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku przystąpi do bierzmowania.
 4. W poniedziałek i w piątek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 7. W tym tygodniu przeżywamy: I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-a sobota miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 8. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00.
 9. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 10. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki po nabożeństwach Drogi Krzyżowej i niedziele podczas Gorzkich Żali oraz w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy znaleźć artykuły o poświęceniu Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi oraz kolejny odcinek wielkopostnych rekolekcji – o grzechu zazdrości. Zapraszamy do lektury.
 12. 9 kwietnia pragniemy wyruszyć tradycyjną Drogą Krzyżową do Domacyna.
 13. 10 kwietnia po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku szkolnym pragną przystąpić do Komunii św.
 14. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 37300 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 15. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 16. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 17. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 18. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.   

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest