Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła- 29.01.2023r.

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku przystąpi do bierzmowania.
 2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. W tym dniu również zmiana tajemnic różańcowych.
 3. W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. W tym dniu Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Tego dnia zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd z naszym chórem parafialnym „Passionato” od godz. 17.15 do Mszy św. wieczornej.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 16.15 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. I-a sobota miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 5. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie świec dzieciom, które w tym roku przystąpią do komunii św.
 7. Plan kolędy na ten tydzień: poniedziałek ul. Okrzei i uzupełnienia według zgłoszeń; wtorek – Daszewo. Wizytę duszpasterską zaczynamy od godz. 16.00.
 8. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” ważny dodatek zawierający fakty świadczące o zdecydowanej walce Jana Pawła II z nadużyciami w Kościele i pokazujący bezpodstawność stawianych mu zarzutów. Zapraszamy do lektury.
 10. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 11. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

 

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest