Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła – 30.01.2022r.

 1. Od wtorku decyzją ks. Biskupa witamy w naszej wspólnocie parafialnej nowego księdza wikariusza Sławomira Kmiecika.
 2. W środę będziemy przeżywać święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. W tym dniu Msze św. o godz. 8.00, 11.00 i 18.00. Tego dnia tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. W tym dniu również zmiana tajemnic różańcowych.
 3. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-y piątek miesiąca o godz. 8.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-a sobota miesiąca o 8.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. 
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie z członkami naszej parafialnej Caritas.
 5. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 11.00.  
 6. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: W poszukiwaniu mądrości; Błędy Polskiego Ładu; Niepamięć zbiorowa; Kochają i są kochani; Bitwa pod Lednicą. Zapraszamy do lektury.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 10. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 5750 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 11. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 12. Do wieczności w minionym dniach odeszli: śp. Stanisław Ściepuro – l. 60 Msza św. od uczestników pogrzebu 25.03.2022r. o godz. 18.00; Marian Tytoń – l. 73, Msza św. od uczestników pogrzebu 29.03.2022 r. o godz. 18.00; Marta Włodarska – l. 67, Msza św. od uczestników pogrzebu 31.03.2022 r. o godz. 18.00. R.I.P.   

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest