Ogłoszenia Duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021.

 1. W ubiegła niedzielę na poszkodowanych trzęsienia ziemi w Chorwacji zebraliśmy 768 zł. Bóg zapłać za Wasze wsparcie.
 2. Dzisiejszą niedzielą kończmy wizytę duszpasterską. Bardzo dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary.
 3. We wtorek będziemy przeżywać święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec, a na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie świec dzieciom, które w tym roku przystąpią do I-ej Komunii św. W tym dniu Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00, a w Lubiechowie o godz. 18.00. Tego dnia po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. W tym dniu również zmiana tajemnic różańcowych,
 5. W tym tygodniu zapraszamy młodzież pragnącą przystąpić do bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie: środa godz. 18.00 młodzież z klas VII a i VII b, piątek o godz. 18.00 z klas VII c i VII d.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00.
 7. Kancelaria od najbliższego czwartku będzie czynna od 16.00 do 17.00.
 8. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-y piątek miesiąca o godz. 7.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.    I-a sobota miesiąca o 7.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. 
 9. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 9.00.  
 10. Naszym paniom za posprzątanie kościoła z całego serca dziękujemy.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Ognia!, Na ratunek rodzinom, Przeciw blokadzie, Jestem ja i jest Jezus. Zapraszamy do lektury.
 12. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy. Na ocieplenie naszej plebanii zebraliśmy 10360 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Natalia Rabko – l. 69 Msza św. od uczestników pogrzebu 02.03.2021r. o godz. 18.00, Anna Furmanowa – l. 98. R.I.P.   

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest