Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Najświętszej Trójcy – Uroczystość – 04.06.2023r.

 1. Dzisiaj po Mszach św. młodzież z naszego SKC będzie sprzedawać ciasta. Również dziś na Mszy św. o godz. 12.15 rozdanie pamiątek dzieciom, które w tym roku przyjęły do swojego serca Pana Jezusa.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tego dnia o godz. 17.00 spowiedź św. dla dzieci i rodziców rocznicowych. Również w tym dniu po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów.
 4. W najbliższy czwartek 8 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Procesję Bożego Ciała rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 9.30. Przebieg procesji ulicami: Plac Jana Pawła II, Koszalińska, Wigury, Traugutta, Kościuszki do Homanit Arena. Na zakończenie procesji Msza św. Ołtarze na Placu Jana Pawła II, Wigury, Traugutta i przy Homanit Arenie. Dzisiaj po Mszach św. i w tygodniu będzie można złożyć ofiarę na kwiaty do ołtarzy Bożego Ciała – Bóg zapłać za gotowość włączenia się w to dzieło. Tego dnia na Mszy św. o godz. 9.30 rocznica I-ej Komunii św.
 5. Od Uroczystości Bożego Ciała do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej codziennie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I-ej Komunii św.
 7. Również w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 8. Biskup Koszalińsko-Kołobrzeski Zbigniew Zieliński, udziela w dniu9 czerwca 2023 r. wszystkim wiernym Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej i osobom przebywającym na terenie diecezji, dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i charakteru pokutnego tego dnia, z zachowaniem wszystkich pozostałych przepisów prawa
 9. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.45.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 13. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Janusz Ochenkowski – l. 25, Msza św. od uczestników pogrzebu 11.07.2023r. o godz. 18.00; śp. Stanisław Tyszecki – l. 68, Msza św. 17.07.2023r. o godz. 18.00. R.I.P.  

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest