Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 26.12.2021r.

 1. Dzisiaj małżonkowie na każdej Mszy św. mogą odnowić przyrzeczenia małżeńskie.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
 5. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w czwartek od godz. 16.00 do 17.00.
 6. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku.
 7. Msze św. w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 stycznia o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 18.00, a w Lubiechowie o godz. 10.00. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św.
 8. W tym tygodniu przeżywamy: I-ą sobotę miesiąca o godz. 12.15 msza wynagradzająca. Spowiedź św. przed Mszą św.
 9. Od 3 stycznia 2022 roku rozpoczniemy kolędę. Wizyta duszpasterska będzie spotkaniem z przedstawicielami rodzin w naszym kościele. Zaczniemy ją Mszą św. w intencji naszych parafian, a po niej pośpiewamy kolędy, porozmawiamy o parafii, złożymy sobie życzenia oraz będzie możliwość wsparcia naszej parafii dobrowolnymi ofiarami. Plan kolędy podamy w niedzielę 2 stycznia. Istnieje możliwość zaproszenia księdza na wizytę kolędową do swojego domu, mieszkania. Zapisy na taką wizytę duszpasterską prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii do 2 stycznia.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 13. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 4250 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest