Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – 26.12.2021r.

 1. Dzisiaj małżonkowie na każdej Mszy św. mogą odnowić przyrzeczenia małżeńskie.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
 5. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna w czwartek od godz. 16.00 do 17.00.
 6. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku.
 7. Msze św. w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 stycznia o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 18.00, a w Lubiechowie o godz. 10.00. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św.
 8. W tym tygodniu przeżywamy: I-ą sobotę miesiąca o godz. 12.15 msza wynagradzająca. Spowiedź św. przed Mszą św.
 9. Od 3 stycznia 2022 roku rozpoczniemy kolędę. Wizyta duszpasterska będzie spotkaniem z przedstawicielami rodzin w naszym kościele. Zaczniemy ją Mszą św. w intencji naszych parafian, a po niej pośpiewamy kolędy, porozmawiamy o parafii, złożymy sobie życzenia oraz będzie możliwość wsparcia naszej parafii dobrowolnymi ofiarami. Plan kolędy podamy w niedzielę 2 stycznia. Istnieje możliwość zaproszenia księdza na wizytę kolędową do swojego domu, mieszkania. Zapisy na taką wizytę duszpasterską prosimy zgłaszać w zakrystii i kancelarii do 2 stycznia.
 10. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 13. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 4250 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest