Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela – Uroczystość Najświętszej Trójcy – 12.06.2022r.

 1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 2. Również dziś na Mszy św. o godz. 12.15 rozdanie pamiątek dzieciom, które w tym roku przyjęły do swojego serca Pana Jezusa.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Tego dnia od godz. 17.00 spowiedź św. dla dzieci i rodziców rocznicowych.
 6. W najbliższy czwartek 16 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Procesję Bożego Ciała rozpoczniemy po Mszy św. o godz. 9.30. Przebieg procesji ulicami: Plac Jana Pawła II, Koszalińska, Wigury, Traugutta, Kościuszki do Homanit Arena. Na zakończenie procesji Msza św. Ołtarze na Placu Jana Pawła II, Wigury, Traugutta i przy Homanit Arenie. Dzisiaj po Mszach św. i w tygodniu będzie można złożyć ofiarę na kwiaty do ołtarzy Bożego Ciała – Bóg zapłać za gotowość włączenia się w to dzieło.  
 7. Od Uroczystości Bożego Ciała do Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej codziennie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
 8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I-ej Komunii św.
 9. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 rocznica I-ej Komunii św.
 10. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.45.
 11. 25 czerwca przeżywamy w Koszalinie diecezjalne obchody 50-lecia naszej diecezji. Bardzo serdecznie zapraszamy na te obchody naszych parafian, którzy pragną udać się z nami autokarem na te uroczystości. Zapisy w zakrystii.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 14. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 15. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy.
 16. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 17. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Jadwiga Cyrklewicz – l. 76, Msza św. od uczestników pogrzebu 15.07.2022r. o godz. 18.00; śp. Halina Kozłowska – l. 91, Msza św. od uczestników pogrzebu 20.07.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.  

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest