Ogłoszenia Duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 06.06.2021r.

 1. Od Uroczystości Bożego Ciała do czwartku przed Mszą św. wieczorną codziennie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
 2. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I-ej Komunii św.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. W czwartek zakończenie procesji z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
 6. W piątek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00. Z racji przypadającej w tym dniu Uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. W sobotę o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą z klas VIII-ych, a po Mszy św. wieczornej spotkanie ze starszą młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 8. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii przed Mszą św. wieczorną.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Młodzi są tam gdzie jest życie; Klucze do Eucharystii; Co wyrosło pod Rybą? Samotni wśród swoich; A benedyktynki adorują. Zapraszamy do lektury.
 10. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 11. Szczególne podziękowania osobom, które przygotowały ołtarze podczas Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa: Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie, Szkole Podstawowej w Karlinie, Urzędowi Miejskiemu w Karlinie, Homanit Arenie, osobom świeckim, naszemu parafialnemu chórowi, ministrantom, rodzicom i dzieciom biorącym udział w procesji i wszystkim zaangażowanym w tę uroczystość.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 13. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny również z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Danuta Staszewska – l. 73, Msza św. od uczestników pogrzebu 08.07.2021r. o godz. 18.00, śp. Andrzej Sudoł – l. 60, Msza św. od uczestników pogrzebu 09.07.2021r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest