Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienie Pańskie – 16.05.2021r.

 1. Od piątku trwamy na nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowennę odmawiamy przed Mszą św. wieczorną.
 2. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.15 dzieci z II-ej grupy przyjmą do swojego serca Pana Jezusa.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 6. Spowiedź św. dzieci i rodziców, które 23 maja przystąpią do I-ej Komunii św. w piątek o godz. 17.00.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 8. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.15 dzieci z III-ej grupy przyjmą do swojego serca Pana Jezusa.
 9. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej zostały dwa tygodnie.
 10. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Niewiedza szkodzi; Patron na czas niewiedzy; Nie ma rzeczy niemożliwych; Nie do zdarcia; Bez kręgosłupa; Szczepionkowy apartheid. Zapraszamy do lektury.
 12. Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 14. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Danuta Wolska – l. 64, Msza św. od uczestników pogrzebu 08.06.2021r. o godz. 18.00, śp. Monika Narloch – l. 86, Msza św. od uczestników pogrzebu 07.06.2021r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest