Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021r.

 1. Dziś przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 2. Również w dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.15 dzieci z III-ej grupy przyjmą do swojego serca Pana Jezusa.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 6. W najbliższym tygodniu: we wtorek Ks. Dariusz przeżywa swoją 19 rocznicę święceń kapłańskich, a w piątek Ks. Ludwik 60 rocznicę święceń kapłańskich. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.
 7. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej został tylko tydzień.
 8. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: W płaczu utulenie; Nie do pogodzenia z Ewangelią; Skutki jednego nawrócenia; Nowe wszystko; Fajna książka, słuchałeś? Zapraszamy do lektury.
 10. Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Maria Staszewska – l. 82, Msza św. od uczestników pogrzebu 18.06.2021r. o godz. 18.00, śp. Stanisław Jadowski – l. 87, Msza św. od uczestników pogrzebu 17.06.2021r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest