Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Wielkanocy Zmartwychwstania Pańskiego – 04.04.2021r.

 1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy: Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
 2. Jutro poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt, Msze św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczone jest na kształcenie w diecezji i KUL.
 3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św. wieczorną.
 4. We wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych ponieważ dni Oktawy Wielkanocy mają rangę Uroczystości.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy. Tego dnia po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Caritas.
 7. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas. Otoczmy wszystkich niosących pomoc naszą modlitwą.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 10. Bardzo dziękuję ks. Dariuszowi, ministrantom, osobom prowadzącym śpiew i śpiewającym psalmy, czytającym czytania za przygotowanie Triduum Paschalnego.
 11. Słowa podziękowania składamy osobom, które przygotowały Ciemnicę, Grób Pański, ułożyły kwiaty oraz naszemu chórowi.
 12. Dziękujemy naszym paniom za przygotowanie naszej świątyni do przeżycia Zmartwychwstania Pańskiego.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Świadek wiarygodny; Nowe życie; Bóg zaprasza na wschód.

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest