Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Wielkanocy Zmartwychwstania Pańskiego – 17.04.2022r.

 1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy: Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
 2. Jutro poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt, Msze św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczone jest na kształcenie w diecezji i KUL.
 3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św. wieczorną.
 4. We wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych ponieważ dni Oktawy Wielkanocy mają rangę Uroczystości.
 6. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po uroczystej Koronce spotkanie wszystkich osób, które chcą się zaangażować w nasz parafialny Caritas. Zapraszamy. Tego dnia po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Caritas.
 7. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie książeczek dzieciom, które w maju przystąpią do Komunii św.
 8. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas. Otoczmy wszystkich niosących pomoc naszą modlitwą.
 9. Bardzo dziękujemy ofiarodawcom, naszym parafianom, SKC, przedszkolakom i ich rodzicom, sklepowi „Bis”, członkom naszej parafialnej Caritas za przygotowanie 66 paczek dla najuboższych na święta.  
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 11. Bardzo dziękuję ks. Sławkowi, ministrantom, osobom prowadzącym śpiew i śpiewającym psalmy, czytającym czytania za przygotowanie Triduum Paschalnego.
 12. Słowa podziękowania składamy osobom, które przygotowały Ciemnicę, Grób Pański, ułożyły kwiaty oraz naszemu chórowi.
 13. Dziękujemy naszym paniom za przygotowanie naszej świątyni do przeżycia Zmartwychwstania Pańskiego.
 14. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy teksty dotyczące zmartwychwstania Chrystusa i istoty Świąt Wielkanocnych.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest