Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie – 21.05.2023r.

 1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I-ej Komunii św.
 2. Również w dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 dzieci z II-ej grupy przyjmą po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 5. W piątek o godz. 17.00 spowiedź dla dzieci, które 28 maja przystąpią do Komunii św. oraz dla młodzieży, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania.
 6. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania 31 maja ma swoje spotkania w piątek po Mszy św. wieczornej.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 8. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 9. Codziennie w tym tygodniu po nabożeństwie majowym nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 10. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej zostały dwa tygodnie.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł o wniebowstąpieniu Pańskim jako nowej formie obecności Jezusa pośród swoich uczniów. Chrystus żyje i wciąż działa w Kościele poprzez swojego Ducha. Zapraszamy do lektury.
 12. Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 14. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Halina Iskierska – l. 71, Msza św. od uczestników pogrzebu 11.06.2023r. o godz. 11.00 w Lubiechowie. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest