Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie – Uroczystość – 12.05.2024r.

 1. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 dzieci z I-ej grupy przyjmą po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa.
 2. Jutro przed Mszą św. wieczorną bezpośrednio po nabożeństwie majowym procesja fatimska. Zapraszamy.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia zbiórka ministrantów.
 5. W piątek o godz. 17.00 spowiedź dla rodziców i dzieci, które 19 maja przystąpią do Komunii św.
 6. Również w piątek o godz. 19.00 nabożeństwo poświęcenia i nałożenia krzyży młodzieży, która przystąpi do bierzmowania przez rodziców.
 7. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I-ej Komunii św.
 9. Nabożeństwa majowe w naszej parafii o godzinie 17.40.
 10. Codziennie w tym tygodniu po nabożeństwie majowym nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 11. 1 czerwca na Górze Chełmskiej w Koszalinie odbędzie się pielgrzymka Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej. Zapisy na tę pielgrzymkę w zakrystii naszego kościoła.
 12. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej zostały dwa tygodnie.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł demaskujący przekłamania i mity pojawiające się w związku z objawieniami w Fatimie. Zapraszamy do lektury.
 14. Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 15. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 16. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 17. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 18. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Marianna Wołodźko – l. 89, Msza św. od uczestników pogrzebu 28.06.2024r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest