Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 05.06.2022r.

 1. Dziś przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 2. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 4. Do wypełnienia przykazania kościelnego o Komunii wielkanocnej został tylko tydzień.
 5. Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.45.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 7. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 rozdanie pamiątek dzieciom, które w tym roku przyjęły do swojego serca Pana Jezusa.
 8. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znajdziemy kolejną płytę z cyklu Biblia Audio, a na niej Dzieje Apostolskie i siedem listów św. Pawła. Zapraszamy do lektury.
 9. 19 czerwca po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I-ej Komunii św.
 10. 25 czerwca przeżywamy w Koszalinie diecezjalne obchody 50-lecia naszej diecezji. Bardzo serdecznie zapraszamy na te obchody naszych parafian, którzy pragną udać się z nami autokarem na te uroczystości. Zapisy w zakrystii.
 11. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 12. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 15. Szczególne podziękowania pragnę skierować do organizatorów festynu w Lubiechowie, jak również tym wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniach z ks. bp Krzysztofem i zadbali o ciepły posiłek dla Księdza biskupa.
 16. Caritas naszej diecezji organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 10 – 17 listopada. Szczegółowe informacje u pana Andrzeja w sklepiku.
 17. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Julian Gryczyński – l. 80, Msza św. od uczestników pogrzebu 14.07.2022 r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest