Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela -Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 09.04.2023r.

 1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy: Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
 2. Jutro poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień świąt, Msze św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczone jest na kształcenie w diecezji i KUL.
 3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego przed Mszą św. wieczorną.
 4. We wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych ponieważ dni Oktawy Wielkanocy mają rangę Uroczystości.
 7. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy. Tego dnia po każdej Mszy św. zbiórka ofiar na Caritas.
 8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I-ej Komunii.
 9. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest świętem patronalnym Caritas. Otoczmy wszystkich niosących pomoc naszą modlitwą.
 • Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 1. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 2. Bardzo dziękuję ks. Sławkowi, ministrantom, osobom prowadzącym śpiew i śpiewającym psalmy, czytającym czytania za przygotowanie Triduum Paschalnego.
 3. Słowa podziękowania składamy osobom, które przygotowały Ciemnicę, Grób Pański, ułożyły kwiaty, naszemu chórowi i strażakom.
 4. Dziękujemy naszym paniom za przygotowanie naszej świątyni do przeżycia Zmartwychwstania Pańskiego.
 • Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest