Ogłoszenia Duszpasterskie – Przemienienie Pańskie – XVIII Niedziela Zwykła – 06.08.2023r.

 1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w Karlinie o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Msze św. w dni powszednie bez zmian o godz. 8.00 i 18.00.
 2. We wtorek spotkanie „Kręgu Biblijnego” po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, wtorek, piątek, sobotę od godz. 17.30 do Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00.
 5. Spowiedź św. przez wakacje w naszej parafii w niedzielę i dni powszednie tylko przed Mszą św.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” m.in. o nasilających się atakach na chrześcijan w Ziemi Świętej, a także jak social media zmieniają mózgi nastolatków. Zapraszamy do lektury.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny dziękujemy. Zapraszamy nowe osoby, które chciałyby dołączyć do grup sprzątających nasz kościół.
 10. Z całego serca dziękujemy wspierającym materialnie naszą parafię.
 11. Od 3 września ze względu na ilość Mszy św. na filiach ulegną zmianie odprawiane Msze św. niedzielne w Karlinie. Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.15, 12.15 i 18.00.
 12. Można się już zapisywać w zakrystii na wyjazd do Skrzatusza 17 września na Diecezjalne Uroczystości Odpustowe. Koszt wyjazdu 55zł.
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej. Wam wszystkim i Waszym bliskim życzymy zdrowia oraz błogosławionych wakacji.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest