Ogłoszenia Duszpasterskie – Święto Świętej Rodziny – 27.12.2020.

 1. Dzisiaj małżonkowie na każdej Mszy św. mogą odnowić przyrzeczenia małżeńskie.
 2. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku.
 3. Msze św. w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 stycznia, tradycyjnie o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 15.00 i 18.00, a w Lubiechowie o godz. 10.00. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: I-y piątek miesiąca o godz. 12.15 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. podczas Mszy św. I-a sobota miesiąca o godz. 7.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.   
 5. Od 4 stycznia 2021 roku rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Tym razem wizyta duszpasterskie będzie spotkaniem z przedstawicielami rodzin w naszym kościele. Zaczniemy ją Mszą św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości zaproszonych danego dnia o godz. 18.00, a po niej pośpiewamy kolędy, porozmawiamy o parafii, złożymy sobie życzenia oraz będzie możliwość wsparcia naszej parafii dobrowolnymi ofiarami. Plan kolędy podamy w niedzielę 3 stycznia.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.00 do 17.00.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy. Na ocieplenie naszej plebanii zebraliśmy 8040 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 11. Wszystkim życzymy:

Niech Nowy Rok niesie blaski
Bożej chwały, Bożej łaski, a
blask gwiazdy betlejemskiej
świeci wśród wędrówki ziemskiej!                                                

                                Wasi Duszpasterze

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest