Ogłoszenia Duszpasterskie – Święto Świętej Rodziny – 27.12.2020.

 1. Dzisiaj małżonkowie na każdej Mszy św. mogą odnowić przyrzeczenia małżeńskie.
 2. W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku.
 3. Msze św. w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 1 stycznia, tradycyjnie o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 15.00 i 18.00, a w Lubiechowie o godz. 10.00. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: I-y piątek miesiąca o godz. 12.15 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. podczas Mszy św. I-a sobota miesiąca o godz. 7.00 msza wynagradzająca. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.   
 5. Od 4 stycznia 2021 roku rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Tym razem wizyta duszpasterskie będzie spotkaniem z przedstawicielami rodzin w naszym kościele. Zaczniemy ją Mszą św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości zaproszonych danego dnia o godz. 18.00, a po niej pośpiewamy kolędy, porozmawiamy o parafii, złożymy sobie życzenia oraz będzie możliwość wsparcia naszej parafii dobrowolnymi ofiarami. Plan kolędy podamy w niedzielę 3 stycznia.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.00 do 17.00.
 7. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy. Na ocieplenie naszej plebanii zebraliśmy 8040 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 10. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 11. Wszystkim życzymy:

Niech Nowy Rok niesie blaski
Bożej chwały, Bożej łaski, a
blask gwiazdy betlejemskiej
świeci wśród wędrówki ziemskiej!                                                

                                Wasi Duszpasterze

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest