Ogłoszenia Duszpasterskie – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 22.11.2020.

 1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z III-ą grupą rodziców dzieci Komunijnych.
 2. Dziś przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego. Kończący się rok liturgiczny winien być dla nas okazją do rachunku sumienia, czy dobrze wykorzystaliśmy ten czas.
 3. Msze św. w niedziele w naszym kościele o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15, 15.00 i 18.00.
 4. We wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu tradycyjnie w czwartek od godz. 17.00. Zapraszamy.
 7. W sobotę swoje spotkania mają przygotowujący się do bierzmowania. Bierzmowani spotykają się według grup podzielonych przez ks. Dariusza Rybińskiego.
 8. Polecamy naszym parafianom naszą nową stronę parafialną: karlino-michalarchaniol.pl.
 9. Codziennie w listopadzie o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych polecanych w Wypominkach. dziś – ul. Jaworskiej, Kolejowa, Kościuszki, Spokojna, wypominki bez adresu; poniedziałek – cała Koszalińska; wtorek – ul. Szymanowskiego, B. Chrobrego, Wolgast, Woj. Polskiego, Wolności, Niepodległości, Przyjaźni; środa – Grupy Parafialne; czwartek – ul. Leśna, Sawickiej, Moniuszki, Plac Jana Pawła II, Bogusława X, Parkowa, Okrzei, ks. Brzóski; piątek – ul. Konopnickiej, Spichrzowa, Waryńskiego, Szczecińska, Białogardzka, Wigury, Żwirki, Ogrodowa; sobota – ul. Chopina numery 1, 2, 3, 4; niedziela – ul. Chopina numery 6, 7 oraz Garnki, Kowańcz, Redlino.
 10. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Również od przyszłej niedzieli możemy nabyć świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy i kartkę rozprowadzaną przez naszą Caritas, która jest wsparciem najuboższych.
 11. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy. Na ocieplenie naszej plebanii zebraliśmy 4700 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 12. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego, są także do nabycia kalendarze na 2021 rok. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Pytania o miłość; Niebiańska muzyka; Za wolność! Tylko jaką? Zapraszamy do lektury.
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Daniela Wyrwicka – l. 81 Msza św. od uczestników pogrzebu 28.12 o godz. 18.00, Zbigniew Kowalczyk – l.48 Msza św. 29.12 o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest