Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocy – 02.05.2021r.

 1. W poniedziałek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.30, 11.00, 12.15 i 18.00.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 5. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie z II-ą grupą rodziców dzieci przygotowujących się do Komunii św.
 6. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-y piątek miesiąca o godz. 7.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.15 dzieci z I-ej grupy przyjmą do swojego serca Pana Jezusa.
 8. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Warsztat Józefa; Jeszcze będzie normalnie; Stary, ale jary. Zapraszamy do lektury.
 10. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. W tym tygodniu zakończymy prace związanie z odnowieniem prezbiterium i tabernakulum naszego kościoła. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w te prace przez swój wysiłek i wsparcie finansowe.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest