Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocy – 02.05.2021r.

 1. W poniedziałek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. o godz. 9.30, 11.00, 12.15 i 18.00.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 5. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie z II-ą grupą rodziców dzieci przygotowujących się do Komunii św.
 6. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św. I-y piątek miesiąca o godz. 7.00 msza wynagradzająca NSPJ za grzechy nasze i całego świata, a po niej nasze „Jerycho Różańcowe” – całodzienne trwanie przy Jezusie z różańcem. Godzina miłosierdzia o godz. 15.00. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.15 dzieci z I-ej grupy przyjmą do swojego serca Pana Jezusa.
 8. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Warsztat Józefa; Jeszcze będzie normalnie; Stary, ale jary. Zapraszamy do lektury.
 10. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. W tym tygodniu zakończymy prace związanie z odnowieniem prezbiterium i tabernakulum naszego kościoła. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w te prace przez swój wysiłek i wsparcie finansowe.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest