Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu – 03.04.2022r.

 1. Po każdej Mszy św. nasz parafialny Caritas sprzedaje palmy i paschaliki. Możemy również wspomóc potrzebujących przez złożenie darów do kosza Caritas.
 2. W poniedziałek i w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W tym tygodniu przeżywamy: I-y czwartek miesiąca o 17.00 „ Godzina Święta” w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Spowiedź św. pół godziny przed Mszą św.
 5. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 i dla dorosłych o godz. 17.30.
 6. W sobotę o godz. 15.15 spod naszego kościoła pragniemy wyruszyć tradycyjną Drogą Krzyżową do Domacyna. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 7. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, a po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w przyszłym roku szkolnym pragną przystąpić do Komunii św. Również w przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.  
 9. Spotkania grup rodziców komunijnych: dzisiaj grupa I – p. Karoliny, w sobotę 09.04 grupa III p. Agaty i grupa V p. Agaty, w przyszłą niedzielę 10.04 grupa II – p. Elizy, grupa VI – p. Darka; w niedzielę 24.04 grupa IV – p. Aliny.
 10. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w piątki po nabożeństwach Drogi Krzyżowej i niedziele podczas Gorzkich Żali oraz w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.
 11. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy wspierają potrzebujących przez Torby Miłosierdzia. Szczególne podziękowania dla SKC przy Szkole Podstawowej w Karlinie za zorganizowanie zbiórki żywności w Biedronce dla najuboższych. Dziękujemy również rodzicom i dzieciom za zaangażowanie oraz pracownikom Biedronki. Równie gorące podziękowania składamy członkom naszej parafialnej Caritas za zaangażowanie. Bóg zapłać za Wasze dobre serca.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać o miejscu szczególnego kultu św. Michała Archanioła w Monte Sant’Angelo oraz kolejny odcinek wielkopostnego cyklu – o nieumiarkowaniu w jedzeniu i piciu. Zapraszamy do lektury.
 13. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 37400 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 14. Naszym paniom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 15. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia.
 16. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 17. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.   

 

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest