Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2024r.

 1. Po każdej Mszy św. nasz parafialny Caritas sprzedaje palmy i paschaliki. Możemy również wspomóc potrzebujących przez złożenie darów do kosza Caritas.
 2. W dzisiejszą niedzielę w Lubiechowie o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. odpustowa. Patronem naszego filialnego kościoła jest św. Józef Oblubieniec NMP. Po Mszy św. odpustowej zostanie odśpiewany przez nasz chór parafialny Akatyst ku czci św. Józefa.
 3. W poniedziałek i w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru parafialnego.
 4. 19 marca we wtorek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W tym dniu po Mszy św. wieczornej w naszym kościele parafialnym zostanie odśpiewany przez nasz chór Akatyst ku czci św. Józefa. Zapraszamy bardzo gorąco mieszkańców Karlina na to nabożeństwo. Tego dnia przed Mszą wieczorną litania do św. Michała Archanioła.
 5. Również we wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny. Tego dnia po Mszy św. zbiórka ministrantów.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele w poniedziałek, sobotę od godz. 17.30, we wtorek po Mszy św. wieczornej, a w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 8. W piątek Droga Krzyżowa tylko o godz. 17.00 ulicami naszego miasta. Msza św. w tym dniu po Drodze Krzyżowej.
 9. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
 10. Zbiórka na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Bożego Grobu w niedzielę Palmową po każdej Mszy św.
 11. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. Zapraszamy do lektury.
 12. Naszym parafianom za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 13. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 14. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 15. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.
 16. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Eugeniusz Sak – l. 73, Msza św. od uczestników pogrzebu 05.06.2024r. o godz. 18.00; śp. Jadwiga Buczkowska l. 85, Msza św. od uczestników pogrzebu 14.06.2024r. o godz. 18.00; śp. Barbara Burczak l. 77, Msza św. od uczestników pogrzebu 18.06.2024r. o godz. 18.00; śp. Helena Kurtys l. 81, Msza św. od uczestników pogrzebu 25.06.2024r. o godz. 18.00. R.I.P.   

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest