Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 06.02.2022r.

 1. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 2. W związku z trwającym synodem diecezjalnym w czwartek Msza św. wotywna o Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 4. W piątek przeżywamy Światowy Dzień Chorego, a na Mszy św. o godz. 18.00 możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
 5. W przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 6. Spotkania grup rodziców komunijnych: dzisiaj grupa I – p. Karoliny, w sobotę 12.02 grupa III p. Agaty, w przyszłą niedzielę 13.02 grupa II – p. Elizy, grupa IV – p. Aliny, grupa VI – p. Darka; w niedzielę 20.02 grupa V – p. Agaty.
 7. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 8. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 9. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać m.in. o tym, jak szczera modlitwa nieraz ratowała zagrożony pokój w sytuacjach podobnych do panującej obecnie na Ukrainie. Zapraszamy do lektury.
 10. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy.
 11. Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, a w sposób szczególny naszej Radzie Parafialnej, za wykonanie małego remontu mieszkania naszego ks. wikariusza.
 12. Na nagłośnienie naszego kościoła zebraliśmy 5850 zł. Bóg zapłać za ofiary.  
 13. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.  
 14. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Zdzisław Walczak – l. 79, Msza św. od uczestników pogrzebu 09.04.2022r. o godz. 18.00. R.I.P.   

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest