Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – 07.02.2021.

 1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie chóru parafialnego. Bardzo serdecznie zapraszamy nowe osoby, które pragną dołączyć do naszego chóru.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 4. W czwartek przeżywamy Światowy Dzień Chorego, a na Mszy św. o godz. 18.00 możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
 5. W związku z trwającym synodem diecezjalnym w czwartek Msza św. wotywna o Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 6. Kancelaria parafialna w czwartki czynna od 16.00 do 17.00.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywamy niedzielę odpowiedzialności za kościół własny.
 9. Naszym paniom za posprzątanie kościoła i osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 10. Osoby, które z różnych przyczyń nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania w zeszłym roku, a chcą ten sakrament przyjąć prosimy o kontakt z ks. Dariuszem.
 11. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 12. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy przeczytać: Ewangelia życia; Dni, które zmieniły historię; W czarnym kryzysie; Przyjaźń mocniejsza niż śmierć. Zapraszamy do lektury.
 13. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii (te na tacę, pod chórem i na konto parafialne) z serca dziękujemy. Na ocieplenie naszej plebanii zebraliśmy 10660 zł. Bóg zapłać za ofiary.
 14. Parafianom i wszystkim gościom życzymy miłego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych oraz życzliwości ludzkiej.  
 15. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: śp. Jadwiga Aleksandrowicz – l. 69, Msza św. od uczestników pogrzebu 09.03.2021r. o godz. 18.00. R.I.P.   

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest