Ogłoszenia Duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023r.

 1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą odpowiedzialności za kościół własny.
 2. W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 dzieci z I-ej grupy przyjmą po raz pierwszy do swojego serca Pana Jezusa.
 3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 5. W środę tradycyjnie o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta w intencji proszących i dziękujących uczestników nowenny.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii w czwartek od godz. 17.00 do Mszy św. wieczornej.
 7. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania 31 maja ma swoje spotkania w piątek po Mszy św. wieczornej i w sobotę o godz. 11.00.
 8. W piątek o godz. 17.00 spowiedź dla dzieci, które 21 maja przystąpią do Komunii św.
 9. Również w piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 10. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami młodzieży, która w tym roku przystąpi do bierzmowania.
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I-ej Komunii św.
 12. Nabożeństwa majowe w naszej parafii pół godziny przed Mszą św. wieczorną.
 13. Po Mszy św., jak co tydzień można kupić „Gościa Niedzielnego”. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” polecamy m.in. Kościół marzeń już istnieje; Świętość Stanisława ze Szczepanowa woła o świętość…; Pokuta nie jest ciężka – ciężkie jest życie bez pokuty. Zapraszamy do lektury.
 14. Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła, osobom dbającym o teren przykościelny z całego serca dziękujemy.
 15. Zachęcamy do modlitwy i zamawiania w zakrystii lub kancelarii intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, różnych rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
 16. Za wszelką modlitwę i pomoc okazaną w minionym tygodniu i za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii z serca dziękujemy.
 17. Parafianom i wszystkim gościom życzymy dobrego tygodnia, solenizantom i jubilatom składamy gorące życzenia wielu łask Bożych, zdrowia oraz życzliwości ludzkiej.
 18. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł: śp. Mirosław Szulc – l. 61, Msza św. od uczestników pogrzebu 29.06.2023r. o godz. 18.00. R.I.P.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest